kurs dla terapeutów

co to dokładnie jest

Jest to kurs przygotowujący do zdobycia wiedzy z zakresu hipnozy i jej zastosowania podczas pracy terapeutycznej. Da to możliwość poszerzenia swojej wiedzy o techniki hipnoterapeutyczne pomagające w procesie zmiany.

Dzięki wiedzy zdobytej na londyńskiej uczelni, wprowadziłam na polski rynek ten wyjątkowy i niepowtarzalny kurs który tak bardzo może wzbogacić wiedzę każdej osoby chcącej pomagać innym! Hipnoza jest idealnym elementem za zakończenie sesji  pomagającym przyswojeniu zmian oraz założeń procesu terapeutycznego.

format zajęć

Miejsce

Zajęcia będą się odbywały w Krakowie i Katowicach. Dokładny adres zostanie podany w miesiącu w którym odbędą się pierwsze zajęcia.

data

Jest to szkolenie weekendowe. Odbywać się będzie w jeden cały weekend (sobota i niedziela)

dla kogo

Jest to szkolenie dla terapeutów i psychoterapeutów.

cena

Kwota za cały weekend, materiały szkoleniowe i skrypty do pracy oraz certyfikat, to 1000zł netto. Istnieje możliwość płatności ratalnej oraz wystawienia faktury.

}

godziny

Zajęcia będą się odbywać od godziny 10 rano do 18.00 zarówno
w sobotę i niedzielę. Około 13 będzie 1,5h przerwa na lunch. W trakcie dnia będą również dwie przerwy kawowe (około 20min).

i

materiały

Każdy uczestnik otrzyma folder z materiałami przerabianymi na zajęciach. Oprócz teorii, będą również skrypty hipnotyczne, czyli dokładne scenariusze do przeprowadzenia relaksacji oraz szczegółowo opisane najważniejsze techniki.

j

zapisy

Obowiązują mailowe zapisy na szkolenie. W mailu zwrotnym zostaną podane dane do przelewu zaliczki 15% całej kwoty brutto.

format ZAJĘĆ

Zajęcia będą składać się z części wykładowej, podczas której będą omawiane zagadnienia oraz części praktycznej, podczas której wszystkie poznawane techniki uczestnicy będą praktykować na sobie.

schemat kursu

Poniższy schemat zawiera tylko niektóre tematy omawiane podczas danego weekendu. Dokładną listę uczestnicy dostaną po wpłaceniu zaliczki.

l

dzień pierwszy

Co to jest hipnoza
Podstawy hipnoterapii
Potęga podświadomości
Indukcje hipnotyczne
Prawa sugestii
Bezpieczne wybudzanie z transu

 

l

Dzień drugi

Formowanie sugestii
Autohipnoza
Zastosowanie hipnoterapii w procesie terapeutycznym

Wzmacnianie zmian

Warunkowanie i jego znaczenie

Techniki pogłębiające trans