dlaczego warto

Witaj 🙂 i posłuchaj co mam dla Ciebie:

Droga przyszła Mamo!

Poznaj metodę, która pozwoli Ci być bardziej świadomą podczas porodu. Nauczysz się jak skutecznie przygotować się na ten wyjątkowy dzień.

Jeżeli w związku z porodem towarzyszą Ci obawy, lęki lub chcesz się lepiej przygotować by móc powitać Maluszka w spokoju, to te zajęcia są dla Ciebie.

Dzięki kursowi przygotowującemu do porodu w głębokim relaksie:

  • poznasz techniki dzięki którym będziesz wiedziała jak utrzymać spokój,
  • poczujesz się bardziej pewna siebie,
  • będziesz miała więcej wiary w swoje idealne ciało i zaczniejsz mu bardziej ufać,
  • odłożysz na bok lęki oraz strach by móc skupić się na cudownym doświadczeniu porodowym.

kim jestem

Jestem jedyną w Polsce magister Hipnoterapii Klinicznej ze specjalizacją hipnorodzenie z tytułem zdobytym na University of West London. Moja praca magisterska badała wpływ hipnorodzenia na pewność siebie kobiet w ciąży odnośnie zdolności ich ciała do porodu.

Jestem również instruktorką hipnoporodu i propaguję metodę wśród przyszłych rodziców oraz specjalistów opieki okołoporodowej. Jako ekspertka w dziedzienie:

– szkolę położne i specjalistki opieki okołoporodowej – mój kurs instruktorski zyskał akredytację London College of Clinical Hypnosis. Lista specjalistek które polecam jest tu;

– prowadzę wykłady na uczelniach dla studentek położnictwa;

– jestem zapraszana do mediów (DDTVN i Gazeta krakowska);

– jestem zapraszana na konferencje jako prelegentka;

– moje artykuły pojawiają się w pismach branżowych dla położnych (str.18);

prowdzę zajęcia dla rodziców w krakowskiej szkole rodzenia.

 

Więcej o mnie i o metodzie możesz się dowiedzieć z tego filmu. Obejrzało go już ponad 2700 osób i wielu z nich pomógł. Jest to dość długi materiał, taki mini kurs 🙂 także zagospodaruj trochę czasu, ale będzie warto!

Zapraszam Cię też do mojej grupy na Facebooku, gdzie 23 listopada przeprowadzę grupową relaksację.

co mam dla ciebie

Mam dla Ciebie idealne rozwiązaniue polegające na przybliżeniu Ci pewnych faktów obrazujących poród jako normalną i naturalną funkcję Twojego ciała. Ciała które zostało do tego specjalnie stworzone i ono już wie jak urodzić Twojego Maluszka. Musisz mu tylko zaufać i zrozumieć pewne założenia.

Oto co znajdziesz w kursie i czego dowiesz się podczas zajęć:

– dowiesz się jak słuchać swojego ciała

– odkryjesz że masz w sobie niesamowitą moc z którą możesz współpracować

– zrozumiesz jak dbać o swój stan spokoju który ma niesamowity wpływ na Twojego Maluszka

– poznasz techniki dzięki którym osiągnięcie spokojnego porodu będzie dla Ciebie realne

I wiele wiele więcej. Zapoznasz się z tym, co możesz zrobić by wesprzeć się w porodzie, jakie hormony są wspierające a których unikać, poznasz techniki oddechowe, wizuazlizacji i relaksacji, które ćwiczone regularnie sprawią, że będziesz czuć iż masz możliwość słuchać ciała i pracować
z nim a nie prowadzić z nim walkę.

 

jeżeli sama chcesz to osiągnąć, to oferuję ci dwie opcje:

-> Jedna opcja to udział w zajęciach online „na żywo”. To dwa spotkania po 3 godziny podczas których zabiorę Cię w podróż zmieniającą całkowicie Twoje myślenie o porodzie. Poznasz realne techniki i rozwiązania a co najważniejsze, zrozumiesz jak możesz w porodzie współpracować ze swoim ciałem, a nie z nim walczyć, nie pracować wbrew niemu.

-> Wystarczy że zapiszesz się na zajęcia online które odbędą się 27 i 28 listopada. Spotkamy się od 17:30 – 20:30. Odbędą się one na platformie do której link Ci prześlę gdy dokonasz zakupu.

-> Omówione zostaną wszystkie zagadnienia, dostaniesz materiały w formie pdf oraz przeprowadzimy relaksację.

-> Co więcej, nie musisz nigdzie dojeżdżać tracąc czas czy ryzykując narażenie się na zakażenie. Kurs jest online z komfortu Twojej własnej kanapy.

-> Wystarczy że wybierzesz opcję „kupuję” która znajduje się poniżej, a zostaniesz przeniesiona do sklepu. Po zakupie skontaktuję się z Tobą by potwierdzić szczegóły. 

 

STANDARDOWA CENA ZA TAKIE ZAJĘCIA TO 450ZŁ. CHCĄC JEDNAK DOTRZEĆ DO SZERSZEGO GRONA KOBIET, KTÓRE W TYM TRUDNYM OKRESIE WYJĄTKOWO NARAŻONE SĄ NA NEGATYWNE SKUTKI STRESU, CHCĘ CI ZAOFERAĆ COŚ WIĘCEJ, DLATEGO MAM DLA CIEBIE SUPER OFERTĘ! TERAZ MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W KURSIE PRZYGOTOWUJĄCYM CIĘ DO SPOKOJNEGO PORODU ZA 399! ALE TO NIE KONIEC:  

dodatkowo…

Otrzymasz 2 bonusy o wartości 279zł za darmo!

OTO CO OTRZYMASZ:

– BONUS # 1 – kurs online, do którego będziesz mieć dostęp przez 6 miesięcy. Na spokojnie będziesz mogła wracać i przerabiać zagadnienia które chciałabyś dokładniej poznać. Wartość bonusa 179zł!

– BONUS # 2 – konsultacje ze mną. Jeżeli okaże się że na którymkolwiek etapie będziesz chciała się skonsultować, coś omówić czy dopytać, to jestem dla Ciebie dostępna! Wartość bonusa: 100zł/h!

Czyli zamiast standardowo płacić 729 zł za to wszystko, specjalna oferta dla Ciebie wynosi 399zł, to aż 330zł mniej.

Jest ona jednak ważna tylko do 24 listopada.

Pamiętaj, że tylko teraz oszczędzasz prawie 50% pełnej kwoty i nic nie ryzykujesz. Chroni Cię 30 dniowa gwarancja satysfakcji i w każdej chwili możesz odzyskać zainwestowane pieniądze.

Nie musisz się bać, że te 399 zł okaże się nieudaną inwestycją – bo jeśli tak uznasz, to zwrócę Ci całą kwotę. Co do złotówki. Bez żadnych pytań. Ja naprawdę wierzę w metodę, którą poznasz w tym kursie. Jestem przekonana o jej skuteczności. Dlatego nie mam najmniejszych powodów, by bać się oferowania podobnej gwarancji.

Oszczędzasz prawie 50% a ta wyjątkowa oferta jest ważna tylko do 24 listopada.

Z metody tej skorzystało już wiele kobiet 🙂 zachęcam Cię do zapoznania się z ich opiniami:

Druga opcja:

Druga opcja to dostęp do kursu online, czyli to chronionej hasłem strony gdzie znajdują się:

– filmiki instruktażowe,

– nagrania,

– opisy zagadnień,

– karty afirmacyjne,

– 3 nagrane relaksacje.

Cały materiał jest omówiony w formie gotowych plików wideo do którego masz dostęp na 6 miesięcy.

Dodatkowo, nie tylko kwota kursu  jest obniżona, ale otrzymujesz w tej opcji konsultacje ze mną na wypadek gdybyś potrzebowała coś  przedyskutować czy skonsultować. Nie zostawiam Cię samej! 

Wystarczy że klikniesz „kupuję” i zostaniesz przeniesona na stronę sklepu gdzie bezpiecznie możesz dokonać transakcji.

ten kurs nie jest dla:

Ten kurs nie jest dla osób, które nie zamierzają wdrożyć omawianych wskazówek, sugestii i technik w życie.

Ten kurs jest dla osób, które realnie chcą mieć wpływ na swoje doświadczenie porodowe.

Musisz działać szybko bo promocja kończy się już za parę dni! Pamiętaj że dzięki temu kursowi masz niesamowite możliwości zmiany myślenia o porodzie, pozbycia się lęków i pracy z ciałem, dzięki czemu z większym spokojem powitasz Maluszka na świecie. Ten kurs daje Ci wiedzę i techniki które każda kobieta powinna znać, by móc czuć się podczas porodu tak jak na to zasługuje.

Nie czekaj. Dołącz teraz 🙂

Prezent! :)

Prezent! :)

Widzę że interesuje Cię temat hipnorodzenia :) Mam więc dla Ciebie prezent! Wystarczy że poniżej wpiszesz Swoje imię oraz adres mailowy, a otrzymasz ode mnie mini ebooka: 
"13 mało znanych faktów odnośnie hipnorodzenia". 

Super :) Twój mini-ebook znajduje się pod poniższym linkiem: https://bit.ly/35PYERq