kurs dla doul i położnych

co to dokładnie jest

Jest to kurs przygotowujący do zdobycia wiedzy z zakresu hipnozy i jej zastosowania podczas ciąży i porodu. Wszystkie osoby które pracują z kobietami w ciąży, będą mogły poszerzyć swoją opiekę o techniki pomagające im się zrelaksować oraz przejść przez ten czas
w najbardziej możliwie spokojny sposób.

Na początku oferowałam kurs KgHypnobirthing, który jest nieustannie rozwijany, by być na bieżąco i zgodnie z najnowszymi badaniami. Jest on uczony na całym świecie. Wszyscy nauczyciele kończący tę szkołę, posiadają dużą wiedzę i są dobrze wyszkoleni, by wspierać rodziców w hipnorodzeniu.

Lata szkoleń oraz badań na potrzeby pracy magisterskiej z tematyki związanej z hipnoporodem sprawiły, iż miałam dostęp do wielu ważnych tekstów źródłowych, badań, innych kursów z tej dziedziny co doprowadziło do sytuacji, iż byłam w stanie zobaczyć czego jeszcze brakuje w metodzie KGHypnobirthing i jaką jeszcze wiedzą mogę podzielić się z przyszłymi Instruktorami Hypnobirthing. Jako, że nie było do tej pory w naszym kraju instytucji profesjonalnie przygotowującej do tego zawodu, dlatego wprowadziłam na polski rynek ten wyjątkowy i niepowtarzalny kurs, który da Ci dostęp do całej tej zebranej wiedzy z dziedziny hipnoporodu!

Dzięki ukończeniu tego szkolenia, już pierwszego dnia od uzyskania dyplomu będziesz wyposażona we wszystko czego potrzeba do pracy z kobietami w ciąży. Dostaniesz pakiet materiałów dla par, gotowe relaksacje i skrypty, logo, nagrania i dużo dużo wiedzy! Będziesz mogła ją wykorzystać robiąc warsztaty dla par lub indywidualnie pracować z nimi.

DLACZEGO JESZCZE WARTO?

DOSTĘPNOŚĆ LOGO

Po zakonczeniu zajęć, oprócz certyfikatu dostaniesz logo Hypnos Institute aby umieścić na Swojej stronie
i materiałach które będziesz dawać uczestnikom kursu. Wpłynie to na rozpoznawalność i doda prestiżu Twojej działalności.

materiały szkoleniowe

Dostaniesz materiały szkoleniowe, dzięki którym od pierwszego dnia będziesz w stanie prowadzić zajęcia
z hipnorodzenia wyglądające dokładnie jak oferta dla rodziców oferowana przez Hypnos Institute. Będą to notatki oparte o teksty źródłowe, skrypty, wizualizacje
i afirmacje.

grupa wsparcia

Dołączysz do grupy na Facebooku w której będą wszystkie osoby które ukończyły Kurs Instruktora Hypnobirthing International. To przestrzeń do wymieniany doświadczeń
i wsparcia. Kto wie, może stworzycie wspólne biznesy albo inne ciekawe przedsięwzięcia.

 

Wiedza prosto z Londynu

Kurs który ukończysz
w ramach programu Hypnos Institue, będzie zawierał dokładnie te same materiały, te same moduły i techniki które będą nauczane podczas londyńskiego kursu! Nigdzie indziej w Polsce  nie ma takiej oferty dla osób chcących szkolić się na najwyższym poziomie! 

format zajęć

Miejsce

Zajęcia odbywają się w różnych miastach. Daty aktualizowane są zarówno na stronie jak i na Facebooku. W przypadku grup zorganizowanych, istnieje możliwość wspólnego ustalenia zarówno miasta jak i daty na szkolenie.

data

Jest to szkolenie dwudniowe. Najczęściej zajęcia są w sobotę i niedzielę, ale zdarza się że są przeprowadzane w tygodniu (w zależności od preferencji grupy). Najbliższe kursy:

Warszawa -> 24 – 25 października
Wrocław -> 21 – 22 listopada 

Katowice -> grudzień

dla kogo

Jest to szkolenie dla położnych, doul, doradczyń laktacyjnych, fizjoterapeutek, nauczycielek jogi i wszystkich osób które pracują z kobietami w ciąży.

cena

Kwota za cały weekend, materiały szkoleniowe i skrypty do pracy, logo oraz certyfikat, to 1000zł. Istnieje możliwość płatności ratalnej oraz wystawienia faktury.

}

godziny

Zajęcia będą się odbywać od godziny 10 rano do 18.00 zarówno
w sobotę i niedzielę. Około 13 będzie 1,5h przerwa na lunch. W trakcie dnia będą również dwie przerwy kawowe (około 20min).

i

materiały

Każdy uczestnik otrzyma folder z materiałami przerabianymi na zajęciach. Oprócz teorii, będą również skrypty hipnotyczne, czyli dokładne scenariusze do przeprowadzenia relaksacji oraz szczegółowo opisane najważniejsze techniki.

j

zapisy

Obowiązują mailowe zapisy na szkolenie. W mailu zwrotnym zostaną podane dane do przelewu zaliczki 15% całej kwoty brutto.

format zajęć

Zajęcia będą składać się z części wykładowej, podczas której będą omawiane zagadnienia oraz części praktycznej, podczas której wszystkie poznawane techniki uczestnicy będą praktykować na sobie. 

schemat kursu

Poniższy schemat zawiera tylko niektóre tematy omawiane podczas danego weekendu. Dokładną listę uczestnicy dostaną po wpłaceniu zaliczki.

l

dzieŃ pierwszy

Co to jest hipnoza
Podstawy hipnoterapii
Potęga podświadomości
Indukcje hipnotyczne
Prawa sugestii
Bezpieczne wybudzanie z transu
Autohipnoza
l

Dzień drugi

Hormony i emocje
Poród i stres
Cesarskie cięcie a hipnorodzenie

Zastosowanie hipnozy w połogu

Warunkowanie i jego znaczenie

Podstawy mindfulness