lista przeszkolonych przez instytut instruktorek hipnorodzenia

Wszystkie wymienione Instruktorki ukończyły szkolenie akredytowane przez London College of Clinical Hypnosis International. Oznacza to iż posiadają kwalifikacje do prowadzenia zajęć hipnorodzenia dla par oraz stosowania nauczonych technik w pracy.

Polecam wszystkie Panie 🙂

NORWEGIA – Hanna Przybylska

HOLANDIA – Katarzyna Maj – MaDoula Kasia Maj 

WIELKA BRYTANIA – Agnieszka Pluta – Szkaradek –Polska Szkoła Rodzenia w UK

1 . Województwo dolnośląskie

* Marzena Czarnota – Gabinet Psychoterapii Rodzin  
* Ewa Grajewska – Treningmam Ewa Grajewska
* Klaudia Fyda – Łazińska
* Karolina Huber
* Wioletta Juda Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu
* Anna Kramek – Wrocławska Akademia Rozwoju Anna Kramek 
* Agnieszka Kwaśniak
* Ewa Mazurkiewicz – Położna Ewa Mazurkiewicz 
* Sanda Meuś
* Marta Polniaszek – Femidea
* Aleksandra Zdobylak – Doulowisko – Doula z Lubina

2. Województwo kujawsko – pomorskie

* Julia Ignaczak – Położna Ignaczak
* Paulina Jermak – Wawrzon – Certyfikowany Doradca Noszenia Paulina Jermak-Wawrzon
* Aleksandra Krakowiak – FizjoFemina. Fizjoterapia uroginekologiczna.
* Magdalena Rassoul – Hawajska Praca z Ciałem
* Katarzyna Wenska – Katarzyna Wenska – Certyfikowany Trener Mindfulness

3. Województwo lubelskie

* Agnieszka Gąsior – Guziak – LaktoMed Agnieszka Gąsior-Guziak
* Agnieszka Krzeszowiec – Agnieszka Krzeszowiec – SP ZOZ Szpital Powiatowy w Świdniku (Sala Porodowa), Aktywna Mama Luxmed oraz Poradnia Laktacyjna – Luxmed

4. Województwo łódzkie

* Agnieszka Ejchman – Jestem Doulą – Agnieszka Ejchman
* Julia Kowalska
* Joanna Rembisz – MAMMA Szkoła rodzenia i warsztaty rodzicielskie

5. Województwo małopolskie

* Anna Bielewicz – Szpital Powiatowy w Bochni, Indywidualna praktyka położnej, Doradca Laktacyjny i Szkoła Rodzenia
* Ewa Choińska
* Barbara Forczek – Iwon
* Justyna Klimmer
* Joanna Knap
* Olimpia Kołodziejczyk
* Barbara Kowalska
* Jolanta Łaszczyk – Szkoła Rodzenia Jolanta Łaszczyk

Barbara Malinka
* Anna Pułczyńska
* Agata Reczyńska – IG @slow_doula
* Klaudia Sieńko – Hans
* Dominika Szwagrzyk – Szpital Miejski im. Gabriela Narutowicza w Krakowie

Barbara Wąs – trakt porodowy Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie, położna środowiskowo-rodzinna Niepołomickie         Centrum Medyczne Sp. z o.o., Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Położnej.
Maja Wielgosz
* Małgorzata Wilczyńska
* Kamila Ziembla 

6. Województwo mazowieckie
* Agnieszka Bieńkowska-Kulesza – Centrum Wspierania Rodziny “morelove” Agnieszka Bieńkowska-Kulesza
* Natalia Borządek – Świstak – Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
* Anna Jedlak-Sabak
* Renata Makowska – Lactusia
Joanna Mróz – Yoami – Specjalistyczny Gabinet Fizjoterapii Uroginekologicznej
* Agata Niedziałek – na Instagramie @polozna_agata
* Claudia Nil Atmaca – Holi Mama – Położna Claudia Nil Atmaca
* Agnieszka Osińska – Mama Bliss – Joga i Medytacja
*
 Sandra Panczyk – Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny  Warszawa
* Katarzyna Płaza Piekarzewska – ZapytajPolozna.pl – portal i blog położnej Kasi Płaza-Piekarzewskiej

7. Województwo opolskie

Anita Golec – położna, Doradca noszenia ClauWi, Edukator ds laktacji, Spec. Piel. Położniczego

8. Województwo podkarpackie
* Agnieszka Buczek Szpital w Tarnobrzegu i Nowej Dębie
* Monika Czebieniak – Midwife Centrum Opieki Położniczo Ginekologicznej

9. Województwo podlaskie

* Aleksandra Dygas

10. Województwo pomorskie

* Michalina Bulczak
* Katarzyna Dąbrowska Niepubliczny Zakład Opieki Środowiskowej “Vita” Gabinet Położnej
Irena Dworakowska Szkoła Rodzenia Brzuszek – Maluszek
Katarzyna Gilgenast Sztuka Kontaktu- Katarzyna Gilgenast
* Barbara Janik – położna, Puls Medic, Szkoła Rodzenia “Radosne Narodziny”
* Karolina Kardasz – położna, Szkoła Rodzenia Majka

* Karolina Karpowicz – Karolina Doula 
* Aleksandra Kopras – położna, Zaufaj Położnej – Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam
* Justyna Łagoda – fizjoterapeutka uroginekologiczna, Gabinet Fizjoterapii Justyna Łagoda
* Ewa Mażysz
* Kalina Nowogórska Dulovo Kalina Nowogórska
* Natalia Sudoł
* Ewa Tokarska-Wasilewska

Anna Zawistowska – DobroWieść Narodzin
* Kasia Złowocka – doula, RAZEM Doula Kasia Złowocka

11. Województwo śląskie
* Natalia Binecka – Rusak
* Renata Depak
* Dominika Grabowska – Położna Dominika Grabowska
* Magdalena Herwy –Asante Joga i Fizjoterapia Magdalena Herwy
* Barbara Raczak
* Kinga Wyrwał – Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej

12. Województwo świętokrzyskie

* Monika Borowiec
* Małgorzata Kaśkiewicz – Borkowska – Go-Femina Certyfikowany Doradca Laktacyjny Małgorzata Kaśkiewicz-Borkowska

13. Województwo warmińsko – mazurskie
* Zofia Felczak
* Monika Kaśkiewicz
* Paulina Teysler 

14. Województwo wielkopolskie
* Katarzyna Cabańska
* Agnieszka Kamińska – Nowak – Centrum Położnicze, Położna Środowiskowo-Rodzinna, Poradnia Laktacyjna
* Iwona Marczak – RUBUS Malinowa Szkoła Rodzenia w Kórniku
* Marta Alicja Mszanowska – Ginekologiczno – Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego, Poznań; IG: @magia_porodu
* Dorota Postaremczak – RUBUS Malinowa Szkoła Rodzenia w Kórniku
* Natalia Rajncz – Matusiewicz
* Joanna Rolińska – Ginekologiczno – Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego, Poznań
* Ewelina Stasińska – Szpital Powiatowy, Śrem
* Natalia Wróbel 

15. Województwo zachodniopomorskie
* Paulina Korlaga