szkolenie

Hypnobirthing International

Co to dokładnie jest

Jest to kurs przygotowujący do zdobycia wiedzy z zakresu hipnozy i jej zastosowania podczas ciąży i porodu. Wszystkie osoby które pracują z kobietami w ciąży, będą mogły poszerzyć swoją opiekę o techniki pomagające im się zrelaksować oraz przejść przez ten czas w najbardziej możliwie spokojny sposób.

Na początku oferowałam kurs KgHypnobirthing, który jest nieustannie rozwijany, by być na bieżąco i zgodnie z najnowszymi badaniami. Jest on uczony na całym świecie. Wszyscy nauczyciele kończący tę szkołę, posiadają dużą wiedzę i są dobrze wyszkoleni, by wspierać rodziców
w hipnorodzeniu.

Lata szkoleń oraz badań na potrzeby pracy magisterskiej z tematyki związanej z hipnoporodem sprawiły, iż miałam dostęp do wielu ważnych tekstów źródłowych, badań, innych kursów z tej dziedziny co doprowadziło do sytuacji, iż byłam w stanie zobaczyć czego jeszcze brakuje w metodzie KGHypnobirthing i jaką jeszcze wiedzą mogę podzielić się z przyszłymi Instruktorami Hypnobirthing. Jako że nie było do tej pory w naszym kraju instytucji profesjonalnie przygotowującej do tego zawodu, dlatego wprowadziłam na polski rynek ten wyjątkowy i niepowtarzalny kurs, który da Ci dostęp do całej tej zebranej wiedzy z dziedziny hipnoporodu!

Dzięki ukończeniu tego szkolenia, już pierwszego dnia od uzyskania dyplomu będziesz wyposażona we wszystko czego potrzeba do pracy z kobietami w ciąży. Dostaniesz pakiet materiałów dla par, gotowe relaksacje i skrypty, logo, nagrania i dużo dużo wiedzy! Będziesz mogła ją wykorzystać robiąc warsztaty dla par lub indywidualnie pracować z nimi.

Poznaj niektóre opinie

Dlaczego jeszcze warto

Wsparcie marketingowe

Wszystkie osoby które ukończą szkolenie znajdą się na liście rekomendowanych przez Hypnos Institute Instruktorek do której odsyłane są czytelniczki książki. Lista osób, (która jest uaktualniana na bieżąco), znajduje się pod poniższym linkiem.

Materiały szkoleniowe

Dostaniesz materiały szkoleniowe, dzięki którym od pierwszego dnia będziesz w stanie prowadzić zajęcia
z hipnorodzenia. Będą to: książka, notatki oparte o teksty źródłowe, skrypty, wizualizacje
i afirmacje oraz dwa nagrania relaksacyjne.

Grupa wsparcia

Dołączysz do zamkniętej grupy na Facebooku w której są wszystkie osoby które ukończyły Kurs Instruktora Hypnobirthing International. To przestrzeń do wymianiany doświadczeń
i wsparcia.  Staniesz się częścią cudownej grupy kobiet, które propagują metodę wśród rodzących.

wiedza prosto z UK

Kurs który ukończysz
w ramach programu Hypnos Institute otrzymał akredytację prestiżowego London College of Clinical Hypnotherapy! Dla osób chcących szkolić się na najwyższym poziomie nie ma drugiej takiej oferty
w Polsce! 

zajęcia

dla kogo

Jest to szkolenie dla położnych, doul, doradczyń laktacyjnych, fizjoterapeutek, nauczycielek jogi i wszystkich osób które pracują z kobietami w ciąży.

 

cena

Kwota za cały weekend, materiały szkoleniowe i skrypty do pracy, książkę oraz certyfikat, to 1250zł. Istnieje możliwość płatności ratalnej oraz wystawienia faktury.

 

format zajęć

Zajęcia składają się z części wykładowej, podczas której omawiane są wszystkie zagadnienia oraz części praktycznej, podczas której wszystkie poznawane techniki uczestnicy praktykują na sobie.

}

godziny

Zajęcia odbywają się od 10 rano do 17:30 w oba dni. W trakcie dnia jest godzinna przerwa na lunch oraz dwie przerwy kawowe (15 min).

 

i

materiały

Każdy uczestnik otrzymuje książkę oraz folder z materiałami przerabianymi na zajęciach. Oprócz teorii, są również skrypty hipnotyczne, czyli dokładne scenariusze do przeprowadzenia relaksacji oraz szczegółowo opisane najważniejsze techniki.

 

j

zapisy

Na szkolenie obowiązują zapisy mailowe. W mailu zwrotnym zostaną podane dane do przelewu zaliczki (250zł). Osoby które dokonają wpłat we wskazanych terminach otrzymają bonus w postaci dostępu do kursu online dla rodziców.

kim jestem

Jestem jedyną w Polsce magister Hipnoterapii Klinicznej ze specjalizacją hipnorodzenie z tytułem zdobytym na University of West London. Moja praca magisterska badała wpływ hipnorodzenia na pewność siebie kobiet w ciąży odnośnie zdolności ich ciała do porodu.

Zapraszam Cię też do mojej grupy na Facebooku, gdzie nadal jest dostępna grupowa relaksacja którą prowadziłam online oraz spotkanie poświęcone książce.

Jako ekspertka w dziedzienie:

– szkolę położne i specjalistki opieki okołoporodowej – mój kurs instruktorski zyskał akredytację London College of Clinical Hypnosis. Lista specjalistek które polecam jest tu;

– jestem autorką książki poświęconej hipnoporodowi,

– prowadzę wykłady na uczelniach dla studentek położnictwa;

– jestem zapraszana do mediów (DDTVN i Gazeta krakowska);

– jestem zapraszana na konferencje jako prelegentka;

– moje artykuły pojawiają się w pismach branżowych dla położnych (str.18);

 

daty szkoleń

maj 2023
13 – 14 (sobota/niedziela) warszawa

lipiec 2023
22 – 23 (sobota/niedziela) KRAKÓW

sierpień 2023
12-13 (sobota/niedziela) KRAKÓW

19-20 (sobota/niedziela) gdańsk 

wrzesień 2023
9-10 (sobota/niedziela) KRAKÓW

Październik 2023
14-15 (sobota/niedziela) warszawa

listopad 2023
18-19 (sobota/niedziela) KRAKÓW

grudzień 2023
9-10 (sobota/niedziela) KRAKÓW

 

 

 

 

informacje i zapisy

INTERESUJE CIĘ SZKOLENIE W TWOJEJ OKOLICY A NIE MA GO NA LIŚCIE?
NAPISZ DO MNIE, A WSPÓLNIE COŚ ZAPLANUJEMY.
DLA GRUP (OD 6 OSÓB), ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UMÓWIENIA SIĘ NA SZKOLENIE W DOGODNYM DLA WAS TERMINIE.

Masz pytania? Zadzwoń, a chętnie odpowiem 🙂

telefon
660 221 872

Mail
hello@hypnosinstitute.com

SCHEMAT KURSU

Niektóre tematy omawianie podczas zajęć:
Co to jest hipnoza
Podstawy hipnoterapii
Potęga podświadomości
Indukcje hipnotyczne
Prawa sugestii
Bezpieczne wybudzanie z transu
Autohipnoza
Hormony i emocje
Poród i stres
Cesarskie cięcie a hipnorodzenie
Zastosowanie hipnozy w połogu
Warunkowanie i jego znaczenie
Podstawy mindfulness