Kilka słów o mnie 🙂

Miło mi Cię powitać na mojej stronie i dziękuję że poświęcasz chwilę na poznanie mnie. Mam na imię Kaja i jestem jedyną w Polsce magister Hipnoterapii Klinicznej ze specjalizacją Hypnobirthing (Hipnorodzenie) z tytułem zdobytym na University of West London w Wielkiej Brytanii. Jestem nauczycielką hypnobirthing oraz założycielką Hypnos Institute. Całą moją wiedzę odnośnie tej dziedziny zdobywałam
w Londynie, a strona ta jak i Instytut są dedykowane rozwijaniu świadomości odnośnie mocy hipnorodzenia.

Chcę przybliżyć tę dziedzinę zarówno osobom indywidualnym, które mogą skorzystać z mocy sesji hipnoporodu oraz osobom zainteresowanym tą dziedziną jako elementem ścieżki zawodowej.

Ogólnie wiedza odnośnie rozwoju osobistego i terapii zawsze była mi bliska. Szukałam własnej ścieżki, sama borykałam się z kilkoma problemami i tak już 12 lat temu zaczęłam pierwsze kursy, szkolenia, terapie i warsztaty z różnych dziedzin pomocowych. W swojej pracy łączę to wszystko by móc najlepiej pomagać innym.

Za pomocą tej strony, warsztatów, nagrań, chcę odczarować hipnoterapię – tę tajemniczą i wspaniałą dziedzinę terapeutyczną.
Jest to dla mnie tak bardzo ważne i tak bardzo dużo poświęciłam tej dziedzinie robiąc badania do pracy magisterskiej, że zostałam zaproszona przez London College of Clinical Hypnosis International do współtworzenia kursu dla nauczycieli hypnobirthing w ramach ich oferty szkoleniowej. Kurs ten jest dostępny w Londynie, a ja bardzo chcę by osoby w Polsce miały równe szanse w zdobywaniu tej wiedzy
i dlatego postanowiłam wprowadzić TEN jedyny w Polsce, profesjonalny kurs który będzie dokładnie tym samym czego będą się uczyć przyszli nauczyciele hipnorodzenia w Londynie!

Zapraszam do śledzenia wydarzeń instytutu na profilu na facebooku, instagramie czy poprzez zapis na neswletter.

Moje kwalifikacje

Posiadam poniższe certyfikaty i dyplomy zdobyte w Londynie, na University of West London:

Magister Hipnoterapii Klinicznej (MSc Clinical Hypnotherapy)
Certificate in Personal and Professional Development in Clinical Hypnosis
The Postgraduate Certificate Clinical Hypnotherapy (PgCert)
– The Postgraduate Diploma Clinical Hypnotherapy (PgDip)

Jestem również dyplomowaną nauczycielką KG Hypnobirthing –
w Polsce bardziej znanej jako hipnorodzenie.
Moja praca magisterska na University of West London badała wpływ jaki kurs hipnoporodu ma na pewność siebie kobiet w ciąży oraz tego jak postrzegają siebie i swoje naturalne zdolności do rodzenia.

Co jeszcze:

* Jestem autorką akredytowanego przez London College of Clinical Hypnotherapy International szkolenia dla specjalistów opieki okołoporodowej, które prowadzę zarówno w Polsce jak
i w Londynie.

* Jestem autorką książki “Hipnoporód. Praktyczny przewodnik, jak rodzić w głębokim relaksie”

* Wielokrotnie byłam prelegentką na konferencjach organizowanych przez Polskie Centrum Edukacji.

* Propagując metodę, gościłam z wykładami na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, na  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w licznych Izbach Pielęgniarek i Położnych.

* Jestem bohaterką dwóch reportaży w Dzień dobry DTVN (DDTVN 1, DDTVN 2) oraz artykułów w Onet Kobieta, HelloMama i Gazecie Krakowskiej.

* Jestem autorką podcastu „Pani od hypnobirthing”.

Najważniejsze certyfikaty i dyplomy