Kurs hipnorodzenia dla par VIP

Categories: Kurs hipnorodzenia
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Jeśli szukałaś przewodnika który, krok po kroku przybliży Cię do osiągnięcia naturalnego porodu, to go znalazłaś! Ten kurs zabierze Cię w cudowną podróż, której ostatecznym celem będzie: najlepsze możliwe doświadczenie porodowe, bo będzie to bardziej świadomy poród.
Kurs ma na celu umożliwienie przyszłym mamom i ich partnerom stworzenia pozytywnych doświadczeń porodowych. W zaciszu własnego domu, nauczysz się uwalniać strach, budować pewność siebie, przygotować się na najlepszy możliwy poród.
Aby to osiągnąć zmienimy wszystko co myślisz i wiesz o porodzie, uzbrajając Cię w narzędzia i techniki potrzebne do tego! Jeśli chcesz być gotowa bez względu na kierunek jaki obierze Twój poród, ten kurs online Ci to zapewni. Od naturalnego porodu, alternatywnych opcji i najlepszych interwencji medycznych – wszystko to przygotuje Cię do dokonania najlepszych wyborów.
Kurs można przerabiać we własnym tempie. W razie potrzeby możesz powtarzać moduły, a jeśli wolisz, możesz przerobić wszystko za jednym posiedzeniem.

Show More

What Will You Learn?

  • Dzięki kursowi przygotowującemu do porodu w głębokim relaksie:
  • poznasz techniki dzięki którym będziesz wiedziała jak utrzymać spokój
  • poczujesz się bardziej pewna siebie
  • będziesz miała więcej wiary w swoje idealne ciało i zaczniejsz mu bardziej ufać
  • odłożysz na bok lęki oraz strach by móc skupić się na cudownym doświadczeniu porodowym

Course Content

Wprowadzenie

Podsumowanie